Dlaczego warto wybrać akcesoria do łazienek Tork?

Chorzowianin 2018-06-13
Marka Tork jest częścią spółki Essity, która jest jednym z największych na świecie producentów wyrobów higienicznych i papierniczych. W tej firmie wyroby najwyższej jakości produkowane są w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju. Jest tak min. dlatego, że spółka jest największym w Europie prywatnym właścicielem lasów i dużą wagę przykłada nie tylko do działań wizerunkowych ale przede wszystkim do tego jaki ma realny wpływ na środowisko naturalne.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dlaczego warto wybrać akcesoria do łazienek Tork?

Zalety marki Tork

System dopasowywania produktów

Kupienie dozowników do mydła i odpowiednich do niego wkładów bywa nie lada problemem, podobnie jest z dopasowywaniem pojemników na ręczniki i odpowiednich ręczników papierowych. Dlatego rozwiązanie marki Tork jest bardzo przydatne dla wszystkich osób, które nie zajmują się profesjonalnie wyposażeniem łazienek. Działa to w ten prosty sposób, że odpowiednie wkłady i dozowniki są oznaczone takimi samymi oznaczeniami, tak jak poniżej.

Dozownik Tork mini do mydła w płynie - S2
Mydło w płynie Tork mini - S2

Ochrona środowiska

Artykuły higieniczne marki Tork takie jak ręczniki papierowe, papiery toaletowe, chusteczki higieniczne, serwetki stołowe lub czyściwa są produkowane bez nadmiernej ingerencji w środowisko naturalne. Dzięki odpowiedzialnemu gospodarowaniu zasobami leśnymi i innowacjach w sferze odnawialnego leśnictwa, firma jest w stanie produkować ogromne ilości materiałów papierowych bez szkody dla środowiska. Świadczą o tym certyfikaty oraz liczne wyróżnienia za proekologiczną działalność. Firma tworzy również rozwiązania, które oszczędzają materiały tekstylne jak np. pojemnik na papier toaletowy Tork SmartOne, który dozuje papier pojedynczymi listkami. 

Produkty najwyższej jakości

Materiały papierowe marki Tork są produkowane z wysokiej jakości masy celulozowej lub wyselekcjonowanej makulatury. Mydła w pianie, mydła w płynie oraz płyny do dezynfekcji są tworzone zgodnie z wszelkimi normami i w trosce o zdrowie użytkowników. Z kolei elementy wyposażenia toalet publicznych jak np. dozowniki do mydła są produkowane z trwałych tworzyw, a przed wdrożeniem są dogłębnie testowane. Nad wzornictwem marki czuwają specjaliści od designu użytkowego, tak że produkty Tork wyglądają nowocześnie i elegancko. 

Innowacyjność
Tork stawia na innowacyjne działania takie jak np. recykling ręczników papierowych. Taką usługę wprowadzono niedawno w Niemczech i Holandii i jeśli się sprawdzi, będzie to duży krok naprzód w dziedzinie recyklingu materiałów papierowych, które w wielu firmach stanowią nawet do 25% wszystkich odpadów. Kolejną ostatnią innowacją jest Tork PeakServe, czyli specjalnie sprasowane bindy składanych ręczników papierowych, które oszczędzają 250% miejsca w stosunku do zwykłych ręczników. Skutkuje to tym, że w miejscach o bardzo dużym natężeniu ruchu takich jak sale koncertowe czy stadiony, minimalizujemy ryzyko braku ręczników w pojemnikach. 

Produkty marki Tork

Oferta marki jest niezwykle szeroka i dopasowana do różnych branż. Tork to nie tyko wyposażenie łazienek, ale też specjalistyczne czyściwa przemysłowe wykorzystywane w warsztatach samochodowych, fabrykach maszyn, przemyśle chemicznym i lotniczym; również czyściwa niepylące do laboratoriów oraz czyściwa w czterech kolorach zgodnie z zaleceniami HACCP. 
Tork posiada w ofercie wiele produktów przeznaczonych dla służby zdrowia jak bezdotykowe dozowniki do płynów dezynfekcyjnych oraz dozowniki łokciowe, płyny dezynfekcyjne, mydła antybakteryjne, podkłady medyczne. 
Wiele z produktów marki można dopasować w różne miejsca np. pojemniki na ręczniki papierowe będą pasować do wielu miejsc. Jeśli jednak chcemy dobrze dopasować wyposażenie toalety do miejsca np. urządzając łazienki w 4* hotelu, to możemy to zrobić dopasowując linię produktową. Tork oferuje kilka linii akcesoriów, które różnią się ceną, kolorem i materiałem wykonania; w ten sposób klienci mogą kupić wyposażenie, które dokładnie odpowiada ich wymaganiom.

Ryszard Kurek

Ole.pl


 

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.