Fakturę za wodę przyślą na e-mail

Chorzowianin 2013-11-04 | Komentarzy: 0
Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o uruchomiło opcję wysyłania faktur w formie pliku PDF na wskazany adres e-mail.
Fakturę za wodę przyślą na e-mail

- Każdy, kto ma podpisaną umowę na zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków z naszym przedsiębiorstwem ma możliwość skorzystania z tej nowej i wygodnej propozycji - mówi Bartłomiej Jarocha, dyrektor ds. rozwoju ChŚPWiK Sp. z o.o.

- Zalet takiego rozwiązania jest bardzo wiele. Wśród nich wymienić można: brak konieczności gromadzenia papierowych dokumentów oraz dostęp do faktury z każdego miejsca, w którym możliwe jest połączenie z internetem. Skorzystanie z faktury w formie elektronicznej nie wymaga jej wydrukowania, dzięki czemu każdy z nas może przyczynić się do ochrony zasobów naturalnych. Oczywiście faktura elektroniczna ma takie same skutki prawne jak tradycyjna faktura papierowa - dodaje B. Jarocha.

Wysyłanie faktur za pośrednictwem poczty elektronicznej wymaga zgody odbiorcy. Osoby zainteresowane skorzystaniem z usługi faktury na maila powinny przesłać bądź złożyć w siedzibie ChŚPWiK Sp. z o.o. odpowiednie oświadczenie, które można pobrać ze strony internetowej www.chspwik.pl. Faktury są wysyłane na maila w postaci pliku pdf i opatrzone są uregulowanym prawnie, bezpiecznym podpisem elektronicznym

Wszelkie dodatkowe informacje o nowej propozycji ChŚPWiK Sp. z o.o. można uzyskać w Biurze Obsługi Klienta chorzowsko-świętochłowickich wodociągów oraz na stronie internetowej www.chspwik.pl.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.