Fotograf ślubny a ilość zdjęć, które znajdą się w albumie ślubnym

Chorzowianin 2018-06-14
W dniu ślubu i wesela każdy fotograf w zależności od swoich możliwości oraz zaangażowania może wykonać nawet blisko 1000 zdjęć. Nie wszystkie z nich będziemy mieli jednak okazję obejrzeć na własne oczy, gdyż do naszego ślubnego albumu trafi zaledwie niewielka ich część. Dlaczego tak się dzieje i czy warto naciskać na fotografa, aby dostarczył nam jak najwięcej ślubnych fotografii?
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Fotograf ślubny a ilość zdjęć, które znajdą się w albumie ślubnym

Fotograf ślubny Śląsk – praca nie tylko w dniu uroczystości

Wbrew pozorom o profesjonalizmie fotografa ślubnego nie świadczy wcale ilość, a jakość wykonywanych przez niego zdjęć. Warto mieć tego świadomość i w żadnym wypadku nie kierować się przy jego wyborze liczbą oferowanych przez niego zdjęć. Fotograf ślubny Śląsk podczas jednego dnia ślubu i wesela jest bowiem w stanie zrobić nawet do 1000 różnych zdjęć, nie każde z nich będzie jednak zasługiwało na to, aby znaleźć się w naszym pamiątkowym albumie. Wiele fotografii może się bowiem okazać nieudana lub zwyczajnie nie nadawać się do umieszczenia w ślubnym albumie.

Pamiętajmy także, że na samym dniu ślubu praca naszego fotografa jeszcze się nie kończy. Po zakończonej zabawie weselnej przed nim stoi jeszcze bowiem najważniejsze zadanie, a mianowicie przejrzenie wszystkich zrealizowanych zdjęć, ich staranna selekcja oraz obróbka tylko najlepszych i najbardziej udanych fotografii. Tylko takie zdjęcia, które wykonał fotograf ślubny Śląsk, dostąpią bowiem zaszczytu trafienia w nasze ręce.

Ile zdjęć ostatecznie otrzymamy od fotografa ślubnego?

Pamiętajmy także, że w fotografii ślubnej nie chodzi o ilość dostarczonych zdjęć, a przede wszystkim o ich jakość. Często warto więc postawić na profesjonalnego fotografa ślubnego, który oferuje co prawda nieco mniej zdjęć, ale są one za to staranniej obrobione i naprawdę najwyższej jakości. Płacimy w końcu za namacalne efekty jego pracy.

To, ile fotografii ślubnych trafi w nasze ręce, zależy od naszych ustaleń z fotografem oraz jego sposobu pracy. Każdy fotograf ślubny Śląsk posiada bowiem własne przybliżone ilości zdjęć, które przygotowuje dla klientów. Jeśli zależy nam na określeniu ich liczby, warto zapytać wybranego przez siebie profesjonalistę, ile zdjęć planuje on przekazać w nasze ręce. Pozwoli to dowiedzieć, czego możemy spodziewać się po pracy z danym fotografem i nie być zaskoczeni, dlaczego nasi przyjaciele dostali mniej lub więcej zdjęć od nas w ramach swojego reportażu ślubnego.

Warto jednak mieć także świadomość, że mało który fotograf będzie w stanie podać nam dokładną liczbę zdjęć, które ostatecznie od niego otrzymamy. Wynika to bowiem wprost ze specyfiki jego pracy oraz tego, że fotografia ślubna jest mocno nieprzewidywalna. Niekiedy może się więc okazać, że otrzymany nieco więcej zdjęć niż zostało to początkowo ustalone, a innym razem fotografii może być mniej. Wybierając usługę fotografia ślubna Śląsk na Weselezklasa.pl możemy mieć jednak pewność, że wszystkie zdjęcia, które trafią w nasze ręce, zostaną starannie wybrane oraz opracowane przez fotografa. Znajdziemy więc na nich wszystkie najważniejsze momenty, które fotografowi udało się uchwycić oraz uwiecznić w dniu naszego ślubu i wesela.


 

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.