Freeland dziękuje za dary serca

Chorzowianin 2018-12-07 | Komentarzy: 0
Stowarzyszenie Freeland zorganizowało koncert charytatywny "W oczekiwaniu na..". 1 grudnia na scenie Starochorzowskiego Centrum Kultury wystąpili, oprócz gospodarzy, zespół Na Szlaku oraz grupa Luz Blus z niemieckiego Iserlohn.
Freeland dziękuje za dary serca

Wejściówką na koncert były m.in.  koce, środki czytsości czy zimowa odzież. Zebrane w ten sposób rzeczy trafią do chorzowskiej noclegowni. Zdaniem Grzegorza Nowaka, prezesa stowarzyszenia Freeland, wydarzenie było ukoronowaniem międzynarodowej współpracy muzycznej przy wykorzystaniu najnowszych mediów. Koncert był bowiem transmitowany na żywo, tak aby wielu znajomych i rodzin mogło w nich uczestniczyć pomimo, innych obowiązków tego wieczoru.

- Wielu z nich aktywnie wsparło dzieło pomocy bezdomnym przenosząc dary do wyznaczonych punktów zbiórki w Chorzowie. Podziękowania należą się grupom wykonawców czyli : zespołowi "Na Szlaku" , "Luz Blus" oraz Sekcji Teatralnej i Wokalnej Freeland, gospodarzom Starochorzowskiego Domu Kultury, partnerom, którzy aktywnie uczestniczyli w różnych elementach organizacyjnych tego przedsięwzięcia. Szczególne podziękowania składamy Urzędom miast partnerskich Chorzów i Iserlohn, dzięki którym to wydarzenie mogło być zrealizowane, również Prezydentowi Chorzowa i Burmistrzowi Iserlohn za objęciem Honorowym Patronatem tego wydarzenia, wszystkim mediom, które promowały to wydarzenie oraz przedstawicielom Górnośląskiego Społecznego Stowarzyszenia „Odnowa”, dla którego to wydarzenie było dedykowane. Osobne podziękowania należą się Wam drodzy chorzowianie, za dary oraz za uczestnictwo w tym przedświątecznym wydarzeniu - mówi Grzegorz Nowak. 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.