Granty dla młodych twórców

Chorzowianin 2019-04-19
Masz ciekawy pomysł na projekt kulturalny, np. koncert, wystawę, czy performance? Czujesz, że może to być „strzał w dziesiątkę” ale brakuje Ci środków na realizację przedsięwzięcia? Jeśli tak, to znaczy, że musisz aplikować do programu „Kultura na Wolności”.
Granty dla młodych twórców

fot. ChCK

Chorzowskie Centrum Kultury po raz kolejny uruchomiło dedykowany dla młodych twórców (16-35 lat) program „Kultura na Wolności. Każdy, kto spełnia kryterium wiekowe oraz ma ciekawy pomysł na działalność kulturalną może ubiegać się o grant na jego realizację. Komisja konkursowa wybierze od 3 do 5 najlepszych pomysłów i przyzna każdemu z nich minimum 3000 złotych na wykonanie działania opisanego w projekcie. Jak podają organizatorzy, szczególnie mile widziane są pomysły, które pobudzą ulicę Wolności lub będą miały swoje miejsce w strefie młodych #Wolka.

 

Wnioski można składać do 30 kwietnia. Ogłoszenie wyników obrad komisji konkursowej będzie miało miejsce 13 maja 2019 r. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia aplikacji przewidziany termin na realizację inicjatywy to okres pomiędzy 1 czerwca, a 30 września.

 

Link do regulaminu konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj.

(ms)

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.