Reklama: Partnerzy:


III LO ma nowego patrona

Chorzowianin 2018-01-23 | Komentarzy: 0
9 stycznia 2018 roku w auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych UE w Katowicach odbyło się uroczyste podpisanie umowy patronackiej pomiędzy III Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Batorego w Chorzowie, a Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach.
III LO ma nowego patrona

Podczas uroczystości przyznania patronatu delegacja uczniów i nauczycieli „Batorego” wysłuchała krótkiego wykładu dra Macieja Barona. | fot. 3 LO

Batory” już od wielu lat otwiera klasy, w których uczniowie rozwijają się medialnie, artystycznie, czy ekonomicznie. Właśnie jedna z nich, medialno-społeczna została otoczona szczególną opieką UE.

– Pracownicy naukowi uniwersytetu będą do nas przyjeżdżać na warsztaty, nasi uczniowie skorzystają z kolei z doskonale wyposażonego, nowo otwartego Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych oraz oczywiście będą mogli jeździć na wykłady rektorskie i otwarte – mówi Katarzyna Sikora, dyrektor III LO.

Podczas uroczystości przyznania patronatu delegacja uczniów i nauczycieli „Batorego” wysłuchała krótkiego wykładu dra Macieja Barona oraz zobaczyła od środka oddany do użytku w 2014 roku budynek CNTI. 

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.