Przyjdź do CUMY na Targi Pracy dla seniorów

Chorzowianin 2019-06-07 | Komentarzy: 0
Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców, a także coraz częściej zgłaszanej przez seniorów chęci podjęcia pracy, Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie organizuje Targi Pracy dla seniorów.
Przyjdź do CUMY na Targi Pracy dla seniorów

Powaitowy Urząd Pracy zaprasza osoby 60+ zainteresowane podjęciem pracy i pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem nowych pracowników do udziału w Targach Pracy przygotowanych z myślą o emerytach, którzy wbrew stereotypom chcą pozostać aktywni zawodowo i społecznie.

Targi zostały przygotowane dla osób, które czują się na siłach i chętnie podjęłyby zatrudnienie, poprawiając swoją sytuację materialną i dzieląc się swoim doświadczeniem zawodowym z innymi. Osoby starsze to zwykle osoby z dużym doświadczeniem zawodowym, otwarte i zaangażowane.

Targi odbędą się 11.06.2019 r. w Chorzowie, przy ul. Wolności 3 (w siedzibie CUMY ). Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00. i potrwa do 12:00. Udział w Targach jest bezpłatny.

Pracodawców, którzy chcieliby uczestniczyć w Targach prosimy o zgłoszenie tego faktu telefonicznie pod nr tel. 32/ 34 97 140, osobiście w siedzibie PUP przy ul. Opolskiej 19 – pokój nr 5 lub elektronicznie na adres kach@praca.gov.pl.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.