Reklama: Partnerzy:


Szkoła przyjazna, szkoła równych szans

Chorzowianin 2011-03-21
Do końca 2012 roku Szkoła Podstawowa nr 15 realizować będzie projekt „Szkoła przyjazna, szkoła równych szans”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Szkoła przyjazna, szkoła równych szans

Projekt, realizowany w ramach działania  „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, jest programem rozwojowym szkoły.

Daje uczniom możliwość rozwijania zainteresowań, doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy na zajęciach z języka polskiego, języka angielskiego, matematyki, przyrody, historii i informatyki odbywających się z wykorzystaniem platformy edukacyjnej w formie e-learningu. Chętni mogą spróbować swoich sił ze słowem i jego interpretacją podczas zajęć kółka recytatorskiego. Przewidziane są także atrakcyjne wycieczki.


Realizacja projektu przyczyni się do wzbogacenia bazy dydaktycznej chorzowskiej szkoły o nowoczesne pomoce, m.in. tablicę interaktywną, projektor, wizualizer, mobilne pracownie komputerowe z dostępem do internetu, gry dydaktyczne i książki.

 
(k)

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.