Nordic Walking w Parku Śląskim

Chorzowianin 2019-04-25 | Komentarzy: 0
Trwają zapisy na VI Ogólnopolski Marsz Nordic Walking, który odbędzie się 27 kwietnia. Uczestnicy będą chodzić alejami Parku Śląskiego, a start i meta znajdować się będą na bieżni boiska treningowego Stadionu Śląskiego.
Nordic Walking w Parku Śląskim

fot. stadionslaski.pl

Impreza zacznie się o godzinie 11.00 i otworzy ją Marsz Malucha, w którym najmłodsi będą mieli do pokonania 400 metrów po bieżni lekkoatletycznej. Mogą w nim wystartować dzieci do dziewiątego roku życia, będące pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Chwilę po zakończeniu zmagań maluchów wyruszą zawodnicy biorący udział w marszu na dystansie dziesięciu kliometrów, a pięć minut później dołączą do nich ci, którzy wybrali pięciokilometrową trasę. Wpisowe na chwilę obecną wynosi 30 złotych. Dzieci nie mają obowiązku posiadania kijków do Nordic Walking, a ich udział jest bezpłatny. Organizatorzy przewidzieli nagrody dla trzech najlepszych zawodników i zawodniczek na obu dystansach. Będą również upominki dla najliczniejszej grupy zorganizowanej, najmłodszego i najstarszego uczestnika/uczestniczki. Ze względu na duże zainteresowanie imprezą zniesiono limit zapisów. Tym samym, według informacji przekazanych przez organizatorów, pakiety startowe i pamiątkowe medale otrzyma tylko 500 pierwszych opłaconych zawodników.

 

Upłynął już termin zapisów drogą elektroniczną. Dziś i jutro można to zrobić w recepcji Stadionu Śląskiego w godzinach 8-22 oraz w dniu imprezy (sobota 27.04) od 9 do 10.30 w biurze zawodów na terenie boiska bocznego ze sztuczną nawierzchnią.

(ms)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.