Reklama: Partnerzy:


Nowa dyrektor Katolika przywitała się... filmem

Chorzowianin 2018-01-17 | Komentarzy: 0
15 stycznia nowym dyrektorem Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w Chorzowie została mgr Dorota Delawska. Zastąpiła na stanowisku Wojciecha Kolarza.
Nowa dyrektor Katolika przywitała się... filmem

Tuż po nominacji nowa dyrektor nagrała krótki filmik powitalny. | fot. screen facebook.com/Katolik Chorzów

Dorota Delawska to dyplomowany nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, doradca metodyczny oraz prezes Fundacji Im. Karola Wojtyły. Po ogłoszeniu nominacji przywitała społeczność szkolną krótkim filmem, który zamieścił szkolny facebookowy fanpage.

– Nie ukrywam, że jest to dla mnie ogromna radość, ale i spore wyzwanie. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się kontynuować to, co od dwudziestu sześciu lat tak pięknie tu rozkwita. Życzę tego zarówno sobie, jako dyrektorowi jak i całej społeczności szkoły. Naszej szkoły – mówi świeżo upieczona pani dyrektor.

Delawska związana była wcześniej z katowickim "Katolikiem". Pracowała też w Zespole Szkół Sportowych w Siemianowicach Śląskich. Na stanowisku dyrektora chorzowskiej szkoły zastąpiła Wojciecha Kolarza.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.