Pierwszy trening Ruchu. Kilku piłkarzy na testach

Chorzowianin 2019-01-07 | Komentarzy: 0
Pierwsze zajęcia "Niebieskich" odbyły się w hali MORiS. Wzięło w nich udział 29 piłkarzy, w tym kilku testowanych. Nie było za to Jakuba Kowalskiego.
Pierwszy trening Ruchu. Kilku piłkarzy na testach

Na 7 stycznia Marek Wleciałowski zaplanował początek przygotowań Ruchu Chorzów do drugiej części sezonu. Na pierwszym treningu - w hali przy ul. Dąbrowskiego - stawili się także zawodnicy, którzy będą testowani przez "Niebieskich".

Mowa o Mateuszu Lechowiczu, Michale Mokrzyckim i Lucjanie Zielińskim. Lechowicz to 20-letni obrońca Chemika Kędzierzyn-Koźle (IV liga). 21-letni Mokrzycki ostatnio występował w III-ligowej Wiśle Sandomierz. Pomocnik niegdyś zadebiutował w Ekstraklasie w barwach Korony Kielce (jeden mecz).

Z kolei 21-letni Zieliński był już w Chorzowie w grudniu ub. roku. Zagrał w sparingu ze Stalą Brzeg. Skrzydłowy spędził jesień w rezerwach Miedzi Legnica (III liga).

We wtorek z Ruchem ma trenować inny piłkarz, któremu już w grudniu przyglądał się trener Wleciałowski. To 22-letni Dominik Cheba z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski (III liga).

Na pierwszym treningu zabrakło Pawło Miahkowa, który - jak informuje oficjalna strona Ruchu - załatwia na Ukrainie sprawy urzędowe. Nie trenował również Jakub Kowalski, któremu w grudniu skończyła się umowa z "Niebieskimi" i do tej pory nie otrzymał propozycji jej przedłużenia.

Ćwiczyli za to Mateusz Bartolewski, Paweł Mandrysz i Patryk Sikora, którzy w ostatnim czasie borykali się z kontuzjami.

Kadra Ruchu na pierwszy trening w 2019 r.
Bramkarze: Kamil Lech, Tomasz Nowak, Adam Wilk.
Obrońcy: Mateusz Bartolewski, Lukas Duriska, Łukasz Jaworek, Bartłomiej Kulejewski, Mateusz Lechowicz, Dominik Małkowski, Robert Obst.
Pomocnicy: Mateusz Bogusz, Adrian Dąbrowski, Tomasz Hołoś, Daniel Iwanek, Mateusz Machała, Paweł Mandrysz, Michał Mokrzycki, Bartosz Nowakowski, Tomasz Podgórski, Jakub Rudek, Patryk Sikora, Maciej Urbańczyk, Michał Walski, Bartłomiej Wdowik, Mateusz Winciersz, Lucjan Zieliński.
Napastnicy: Artur Balicki, Piotr Giel, Wojciech Kędziora.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.