Poznaj Dagestan, Czeczenię i wiele innych!

Chorzowianin 2019-02-25 | Komentarzy: 0
Rusza cykl „Chorzów. Miasto Mężczyzn". Na inaugurację zostało przygotowane z spotkanie z podróżnikiem Wojciechem Maliną, który zabierze słuchaczy w podróż po mało znanych rejonach na styku Europy i Azji.
Poznaj Dagestan, Czeczenię i wiele innych!

Chorzów przygotował dla mieszkańców nową propozycję kulturalną - projekt „Szyjemy na miarę”. Jego częścią są cykle imprez „Chorzów. Miasto Kobiet” oraz „Chorzów. Miasto Mężczyzn”.

Program „Chorzów. Miasto Kobiet” zdążył się już rozkręcić na dobre. Najwyższa pora, by i „Miasto Mężczyzn” nabrało rozpędu - mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta ds. promocji i aktywizacji społecznej.

Wydarzenia z oferty kierowanej dla panów zainauguruje spotkanie z podróżnikiem Wojciechem Maliną. W trakcie swoich rowerowych wypraw odwiedził takie miejsca jak: Republikę Inguszetii, Osetię, Czeczenię i Dagestan. Podróżnik podzieli się ze słuchaczami swoim doświadczeniem i udzieli wszelkich potrzebnych wskazówek dla tych, którzy również planują wyprawy w nieznane. Jego opowieść zapewni dużą dawkę pozytywnej energii oraz pozwoli skierować wzrok w miejsca rzadko funkcjonujące w szerszej świadomości.

Spotkanie odbędzie się już w najbliższą środę 27 lutego, w znajdującej się w Chorzowskim Centrum Kultury Mediatece, w godzinach 18:00 do 19:30. Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona.

(ms)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.