Prezydent nagrodził najzdolnieszą młodzież

Chorzowianin 2018-11-30 | Komentarzy: 0
28 listopada w Miejskim Domu Kultury „Batory” odbyło się doroczne spotkanie władz miasta Chorzowa z z laureatami wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów i festiwali w dziedzinie kultury.
Prezydent nagrodził najzdolnieszą młodzież

Laureaci konkursów i festiwali reprezentowali szerokie spektrum dziedzin kultury (literatura, plastyka, muzyka). | fot. UM Chorzów

192 grupa dzieci i młodzieży skupiona w instytucjach oświatowych, domach kultury i stowarzyszeniach oraz Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Chorzowie - działających w sferze kultury spotkała się z władzami miasta, by podsumować mjający rok, pochwalić się sukcesami i odebrać gratulacje i podziękowania.

Laureaci konkursów i festiwali reprezentowali szerokie spektrum dziedzin kultury (literatura, plastyka, muzyka). Dowodem docenienia pasji i talentu, ale także sumiennej pracy, były gratulacje nagrody rzeczowe. W spotkaniu z władzami Miasta uczestniczyli także instruktorzy, nauczyciele oraz opiekunowie młodzieży.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.