Puchar ChLF dla Mateco. Zobacz relację z finału

Chorzowianin 2019-05-01 | Komentarzy: 0
Na bardzo dobrym poziomie stał finał 13. edycji Pucharu Chorzowskiej Ligi Futsalu. Mistrz Irex Gaz mógł sięgnąć po podwójną koronę, ale trafił na świetnie dysponowane Mateco. Przegrał z nim 2:3.
Puchar ChLF dla Mateco. Zobacz relację z finału

Trofeum drużynie Mateco wręczyła Alina Zawada, dyrektor MORiS Chorzów | Fot. Chorzowianin.pl Magazyn ChLF FLASH

28 kwietnia w hali przy ul. Granicznej poznaliśmy triumfatora rozgrywek o Puchar ChLF. Do wielkiego finału awansowało Mateco oraz Irex Gaz. Mecz o trofeum mógł się podobać. To był kawał dobrego futsalu! Mateco prowadziło po golu Rafała Szałkowskiego z rzutu wolnego, ale szybko wyrównał Daniel Langner.

Później w roli głównej wystąpił Ariel Piasecki. Piłkarz Mateco zdobył dwie bramki. Przegrywając 1:3, Irex Gaz ruszył po przerwie do ataku, ale stać go było tylko na jedno trafienie (Mirosław Miozga). Dla Mateco to pierwsze zwycięstwo w Pucharze ChLF.

Po finale odbyło się wręczenie nagród - dla najlepszych ekip w rozgrywkach pucharowych, a także w zakończonym niedawno sezonie ligowym. Drużyny ChLF powrócą do rywalizacji we wrześniu.

Zobacz relację z finału i wręczenia nagród!

(m)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.