Sprawdź swój samochód po zimie

Chorzowianin 2018-03-19
Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Chorzowie ul. Katowicka 162 (za Media Markt) zaprasza na darmowe sprawdzenie samochodu po zimie w dniach 5, 6, 7 kwietnia.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Sprawdź swój samochód po zimie

Warunki zimowe, temperatura, wilgotność, sól zalegająca na drogach, a również nie rzadko stan naszych dróg nie wpływa korzystnie na podzespoły naszych pojazdów co w konsekwencji przedkłada się na bezpieczeństwo. Prowadząc podobne akcje na innych naszych stacjach udzieliliśmy wielu wskazań i porad, które niewątpliwe pozwoliły uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji użytkownikom pojazdów. Dlatego Stacja nasza  dbając o Wasze bezpieczeństwo organizuje dni otwarte podczas, których przeprowadzimy darmowe sprawdzenie głównych podzespołów pojazdu odpowiadających za bezpieczeństwo na drodze. Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje, rodziny i innych uczestników ruchu.

 

Sieć stacji kontroli pojazdów MARPOL 5, 6, 7 kwietnia prowadzi akcję na rzecz poprawy bezpieczeństwa, zapraszamy do naszych stacji :

Wierzbie ul. Główna 35, Olesno ul. Kluczborska 9a,  Ciasna ul. Zjednoczenia 9c, Częstochowa ul. Drogowców 36

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.