Święto Wody. Rodzinnie i z nagrodami

Chorzowianin 2012-03-21 | Komentarzy: 0
Powitanie wiosny oraz obchody Światowego Dnia Wody to pretekst do rodzinnego spotkania rekreacyjnego w Kompleksie Sportowym „Hajduki”. Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu zaprasza na basen już w najbliższą sobotę – 24 marca.
Święto Wody. Rodzinnie i z nagrodami

Pływalnia w kompleksie sportowym Hajduki | fot. Adrian Ślązok

Wiosenne Święto Wody rozpocznie się o godz. 10.00. Po przedstawieniu regulaminu obiektu i szkoleniu, jakie przeprowadzą ratownicy, rozpocznie się rodzinna rywalizacja w wodzie, którą zakończy rozdanie nagród o godz. 13.00. Na godzinę 14.00 zaplanowano rozpoczęcie zmagań na dmuchanym torze przeszkód, który czekać będzie na wszystkich lubiących niespodzianki i silne wrażenia. O godzinie 16.00 rozpoczną się zajęcia aquaaerobicu. Ostatnim punktem programu będą pokazy nurkowania i pierwszej pomocy ratownictwa wodnego o godz. 16.30.

Wśród konkurencji, z jakimi przyjdzie się zmierzyć pływającym rodzinom są m.in. wyścig z kołem ratunkowym, sztafeta pływacka, przeciąganie liny w wodzie i nurkowanie na czas. Drużyny mogą liczyć minimum dwie osoby (dorosły i dziecko). Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona. Organizatorzy zapewniają ciepłe i zimne napoje przez cały dzień. Uczestnicy proszeni są o zabranie szlafroków.

Zobacz materiał video

(r)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.