Szybka pożyczka przez internet

Chorzowianin 2018-12-27
Dostęp do szybkiej gotówki nigdy nie był taki prosty. W ostatnich czasach powstaje i rozwija się coraz więcej firm, które oferują pożyczki pozabankowe online. Co więcej udogodnienia dla pożyczkobiorców stale zostają weryfikowane i stają się coraz lepsze. Jest to prosty i szybki sposób na wnioskowanie o dodatkową gotówkę. Jak tego dokonać? Kto może wnioskować o pożyczkę pozabankową? 
Szybka pożyczka przez internet

Pożyczki gotówkowe od firm pozabankowych czyli tzw. chwilówki skierowane są do klientów indywidualnych, którzy chcą otrzymać gotówkę w jak najkrótszym czasie, przy weryfikacji jak najmniejszej liczby formalności. W banku wnioskowanie o pożyczkę wygląda znacznie inaczej, proces ten jest bardziej skomplikowany i wymaga dostarczenia większej ilości dokumentów, potwierdzających zdolność kredytową. Z tego względu zainteresowanie pożyczkami online jest większe, ponieważ jej pozyskanie jest zwyczajnie prostsze. 

Jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę internetową?

Pierwszy krok polega na wyszukaniu oferty dostosowanej do warunków klienta. Z reguły pożyczki przez internet są krótkoterminowe i obejmują czas 15, 30, 60, 90 dni spłaty pożyczki. Aktualnie coraz większą popularność zyskują pożyczki online na 36 miesięcy spłacane w ratach. 

Kolejnym krokiem jest wnioskowanie o przyznanie pożyczki online. Zazwyczaj polega to na wyszukaniu frazy "weź pożyczkę" a następnie pojawia się prosty formularz, którego wszystkie pola muszą zostać wypełnione. Najczęściej pożyczkodawca prosi o dane, które zawarte są na dowodzie osobistym, czyli: imię, nazwisko, adres zameldowania, adres zamieszkania oraz PESEL. 

Następnym a zarazem ostatnim etapem wnioskowania o pożyczkę jest potwierdzenie swojego konta bankowego oraz swojej tożsamości. W tym momencie pożyczkobiorca zostanie poproszony o przelanie symbolicznej kwoty 0,01 zł. Po tym czasie zostanie przekazana informacja czy pożyczka została przyznana czy nie. Po orzeknięciu pozytywnej weryfikacji, na podane wcześniej konto bankowe przelane zostają pieniądze. Na koniec całej procedury na internetową pocztę przesłane zostają dokumenty na temat pożyczki online, czyli umowa oraz regulamin. 

Tak wygląda proces wnioskowania o pożyczki pozabankowe. Cała procedura jest naprawdę prosta i nie zawiera dodatkowych opłat ani ukrytych warunków. Mimo otrzymania pozytywnej weryfikacji danych oraz konta bankowego, należy pamiętać, że każda pożyczka będzie musiała zostać spłacona. Niezależnie od jej kwoty oraz wymaganego czasu, spłata musi być uregulowana. Warto o tym pamiętać, przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki przez internet. 

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.