Taksówkarz obnażał się przed dziećmi. Teraz posiedzi

Chorzowianin 2011-09-12 | Komentarzy: 0
Na wniosek chorzowskich policjantów i prokuratora sąd tymczasowo aresztował mężczyznę, który napastował małoletnie dzieci. Za przestępstwa te grozi mu kara do 10 lat za kratami więzienia.
Taksówkarz obnażał się przed dziećmi. Teraz posiedzi
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie zatrzymali 52-letniego świętochłowiczanina, który podejrzany jest o prezentowanie innej czynności seksualnej małoletnim poniżej 15 roku życia. Mężczyzna do taksówki, którą jeździł, zwabiał chłopców i dziewczynki i obnażał się przed nimi.

Jak ustalili śledczy 52-latek dopuścił się kilku takich czynów w przeciągu półtora roku na terenie Chorzowa, Piekar Śląskich i Bytomia. Podjęte działania policyjne pozwoliły ustalić tożsamość sprawcy.

Wobec zebranych dowodów w piątek, 9 września, sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora, aresztując lubieżnika na 3 najbliższe miesiące. Za te przestępstwa grozi mu nawet 10 lat więzienia.  

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.