Utrudnienia na Siemianowickiej. Zobacz, jak jechać

Chorzowianin 2016-10-20 | Komentarzy: 0
w piątek 21.10 o godzinie 18 rozpoczęte zostaną prace związane z ułożeniem ścieralnej, ostatniej warstwy asfaltu na jezdni ulicy Siemianowickiej na odcinku od rejonu skrzyżowania z ulicami Karolinki i Harcerską do granicy z miastem Katowice.
Utrudnienia na Siemianowickiej. Zobacz, jak jechać

mat. MZUiM Chorzów

Na czas prowadzonych robót ww. odcinek jezdni wyłączony zostanie z ruchu pojazdów.

W związku z powyższym - pomiędzy skrzyżowaniem ulic Siemianowickiej, Mazurskiej, Bożogrobców oraz skrzyżowaniem ulic Siemianowckiej (w Chorzowie), Bytkowskiej, Telewizyjnej (w Katowicach) i Wróblewskiego (w Siemianowicach Śląskich) - wyznaczone zostaną objazdy prowadzone ciągiem ulic: Bożogrobców, pl. św. Jana, Maciejkowicką, Michałkowicką w Chorzowie oraz ulicami Maciejkowicką, Kościelną, Oświęcimską, Bytkowską, Niepodległości i Wróblewskiego w Siemianowicach Śląskich.

Dojazd do posesji i ulic sąsiadujących z miejscem prowadzonych prac będzie czasowo utrudniony.

Na czas ww. robót zmienione zostaną trasy przejazdu autobusów komunikacji miejskiej (autobusy nr 190, 663, 664, 665). Szczegóły tych zmian można znaleźć na stronach KZK GOP: www.kzkgop.com.pl 

Zakończenie całości prac zależne jest od warunków atmosferycznych i planuje się je na sobotę 22.10.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.