Zbierają prezenty dla małych pacjentów

Chorzowianin 2018-11-28 | Komentarzy: 0
Do 14 grudnia potrwa zbiórka zabawek i gier, które trafią do pacjentów oddziałów dziecięcych Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. Koordynacją działań zajmuje się Chorzowska Strefa Wolontariatu.
Zbierają prezenty dla małych pacjentów

Wszystkie zgromadzone w trakcie zbiórki przedmioty trafią na oddziały dziecięce Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. | fot. UM Chorzów

– Chorzowska Strefa Wolontariatu cały czas dba o dobre samopoczucie pacjentów, zarówno tych najmłodszych, jak i starszych. Poza regularnym odwiedzinami, wolontariusze organizują też rozmaite zbiórki, dzięki którym powstały między innymi przyszpitalne biblioteczki, a pomieszczenia wspólne zyskały dodatkowe wyposażenie  – mówi Magdalena Sekuła, pełnomocnik prezydenta miasta ds. polityki zdrowotnej i aktywizacji społecznej.

Wszystkie zgromadzone w trakcie zbiórki przedmioty trafią na oddziały dziecięce Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. Przypominamy, że prezenty dla dzieci muszą być nowe.

Zbiórka rozpoczęła się w poniedziałek, 5 listopada i potrwa do 14 grudnia. Gry i zabawki można przynosić do siedziby Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Wolności 101.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.