Zbliża się start ChLF. W środę zebranie

Chorzowianin 2018-09-04
Przed rozpoczęciem 34. sezonu Chorzowskiej Ligi Futsalu Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu zaprasza przedstawicieli drużyn na zebranie organizacyjne. Odbędzie się ono w środę, 5 września, w hali przy ul. Granicznej.
Zbliża się start ChLF. W środę zebranie

Fot. Chorzowianin.pl Magazyn ChLF FLASH

Przedsezonowe zebranie tym razem nie będzie podzielone na dwie części. Przedstawiciele wszystkich drużyn spotkają się w środę o godz. 17.00, w Kompleksie Sportowym Hajduki (sala na piętrze).

Oprócz ekip, które brały już udział w ChLF, mile widziane są nowe drużyny. Wciąż można zapisywać się do 34. sezonu amatorskich rozgrywek piłkarskich w mieście. Zgłoszenia przyjmowane są w Dziale Organizacji Imprez pod numerem telefonu 32 2411 111.

W sezonie 2018/19 w I lidze rywalizować będzie 12 zespołów, które zagrają systemem mecz i rewanż. Latem doszło do fuzji ZPM Kuś i AKF Ślonsk. W tej sytuacji do elity dołączy Thunder, który w ubiegłym sezonie zajął trzecie miejsce w II lidze.

System rozgrywek w II lidze będzie znany po zebraniu, gdy ustalona zostanie liczba drużyn.

Nowy sezon rozpocznie się w sobotę, 15 września. Na boisko w hali przy ul. Granicznej wyjdą drugoligowcy. Pierwsza kolejka I ligi zaplanowana została na niedzielę, 23 września.

Przypomnijmy, że mistrzostwa bronić będzie Irex Gaz, który jest rekordzistą ligi pod względem zdobytych tytułów (aż sześć, w latach: 2003, 2004, 2013, 2014, 2015 i 2018).

(mf)

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.