Znaleźli u niego 233 sadzonki konopi. A to nie wszystko

Chorzowianin 2018-06-28 | Komentarzy: 0
233 sadzonki, a także sprzęt i akcesoria służące do nielegalnej uprawy konopi indyjskich przejęli kryminalni chorzowskiej komendy. 34-letni plantator usłyszał już prokuratorskie zarzuty. Za nielegalną uprawę konopi grozi mu nawet do 8 lat więzienia.
Znaleźli u niego 233 sadzonki konopi. A to nie wszystko

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za nielegalną uprawę konopi grozi mu nawet do 8 lat więzienia. | fot. KMP Chorzów

Policjanic z wydziału kryminalnego chorzowskiej komendy namierzyli 34-letniego mieszkańca Chorzowa, który nielegalnie hodował konopie indyjskie. Mężczyzna posiadał sadzonki, gotowy susz oraz akcesoria służące do przygotowywania i porcjowania narkotyków. 

– W sumie kryminalni przejęli 233 sadzonki oraz sprzęt i akcesoria służące do nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Ponadto u plantatora znaleziono rower pochodzący z kradzieży – wylicza asp. Sebastian Imiołczyk, rzecznik prasowy chorzowskiej policji.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty, na wniosek śledczych prokurator objął go policyjnym dozorem. Za nielegalną uprawę konopi grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.