Zostań aktorem Żywej Galerii

Chorzowianin 2017-09-22
Stowarzyszenie Freeland zaprasza wszystkich chętnych, młodych chorzowian do wzięcia udziału w projecie „Żywa Galeria – performance”.
Zostań aktorem Żywej Galerii

Akcją Freeland na Wolności zachęcano do udziału w październikowym projekcie | fot. materiały stowarzyszenia

Projekt opiera się na instalacji złożonej z obrazów na ul. Jagiellońskiej, w której dziełem sztuki jest sam aktor. Performance będzie przeprowadzony 22 października w godzinach od 15.00 do 18 .00.

- Tak awangardowy performance będzie dla miasta ciekawą artystyczną wizytówką złożoną z międzypokoleniowej i interdyscyplinarnej aktywności. Uczestnicy tego wydarzenia będą także zapraszani do współtworzenia ulicznej galerii, pozując jako „dzieła sztuki” w specjalnie przygotowanej scenerii, gdzie fotograf sportretuje ich kreacje – mówi Grzegorz Nowak ze stowarzyszenia Freeland.

Warsztaty przygotowujące do projektu organizowane są w Starochorzowskim Domu Kultury przy ul. Siemianowickiej 59 (mała sala teatralna) w każdy wtorek od godziny 16.30 do 19.00

- Zapraszamy młodych, energicznych ludzi z zacięciem artystycznym, niekoniecznie z doświadczeniem – mówi Grzegorz Nowak.

„Żywa Galeria – performance” objęta jest patronatem Chorzowskiego Centrum Kultury. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 508 830 156.

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.