Antyki Koneser

Chorzowianin 2018-09-25
Antyki Koneser to firma rodzinna, działająca na rynku od wielu lat. Jak nietrudno się domyślić, antyczne meble to nasza miłość i wspólna pasja, którą przekuwamy na rozwój firmy. Dzięki temu dzisiaj prowadzimy jeden z największych salonów mebli antycznych w Polsce – na powierzchni 1000 m ² oferujemy ogromny wybór unikalnych, zachwycających mebli międzywojennych i powojennych , a także antyków z ubiegłych wieków. W naszej kolekcji są m. in. antyki w stylu renesansowym i barokowym, meble Empire, Biedermeier, Ludwik Filip, Secesyjne, Art Deco, czy meble antyczne w stylu eklektycznym. W naszym salonie swoje miejsce mają też inne stylowe przedmioty, takie jak lustra, lampy, zegary, porcelana czy obrazy. Otwarcie salonu już 4 października w Chorzowie przy ulicy Floriańskiej 15.
Antyki Koneser

Zamiłowanie do estetyki minionych lat, nie przeszkadza nam podążać z duchem czasu, dlatego sprzedajemy meble antyczne stacjonarnie, w naszym salonie, a także prowadzimy sklep internetowy, gdzie każdy miłośnik antyków, nawet z drugiego końca Polski, może zamówić wybrany antyk. Dodatkowo oferujemy możliwość darmowej dostawy na terenie całej Polski.

Dla kogo stworzyliśmy firmę Antyki Koneser?

Antyki Koneser to miejsce idealne dla wszystkich miłośników stylu oraz elegancji, którzy przekładają klasyczne formy mebli, bogatą, ograniczoną jedynie fantazją twórcy, ornamentykę i szlachetne materiały, ponad surowy i minimalistyczny charakter współczesnych wnętrz. Sami wierzymy, że meble antyczne i inne stare przedmioty, posiadają własną duszę inadają naszym mieszkaniom i domom niepowtarzalny klimat.

Dlaczego nasze antyki są wyjątkowe?

Jako prawdziwi miłośnicy antyków, dbamy o to, by każdy sprzedawany przez nas przedmiot, zachwycał dawną świetnością. Wszystkie antyki z naszego salonu wcześniej są poddawane profesjonalnej renowacji. W naszej pracowni pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni renowatorzy, którzy z miłością i dbałością o każdy szczegół, przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów i sprzętów, przywracają dawny blask meblom antycznym. Prowadzone przez nas prace renowatorskie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających koneserów.

Salon Antyki Koneser otwarty jest w następujących godzinach:

poniedziałek - piątek: 9.00 - 17.00

sobota: 9.00 - 14.00

Antyki KONESER

ul. Floriańska 15

41-500 Chorzów

tel. 506 737 944

e-mail: biuro@antykikoneser.pl

www.antykikoneser.pl

 

 

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.