Dialog Obywatelski: Siły zbrojne Unii Europejskiej – czy to możliwy scenariusz?

Chorzowianin 2019-03-28
Przyjdź i porozmawiaj o przyszłości Europy! W czwartek 4 kwietnia 2019 o godz. 14.00 w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie odbędzie się Dialog Obywatelski z Martą Pabian, urzędniczką Komisji Europejskiej w Dyrekcji Generalnej DG GROW. Zainteresowanych udziałem prosimy o rejestrację.
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dialog Obywatelski: Siły zbrojne Unii Europejskiej – czy to możliwy scenariusz?

Region Unii Europejskiej stał się w ostatnich latach mniej stabilny i mniej bezpieczny. Kryzysy w jej granicach i poza nimi mają bezpośredni wpływ na życie obywateli. W czasach pełnych wyzwań to właśnie silna Unia powinna myśleć strategicznie, mieć jedną wizję i współdziałać. Pojawiają się pytania: jak sprostać oczekiwaniom obywateli? czy utworzenie sił zbrojnych Unii Europejskiej jest możliwe? Na te i na wiele innych pytań odpowiadać będzie Marta Pabian, urzędnika Dyrekcji Generalnej ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP w Komisji Europejskiej.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się jakie efekty przynosi uruchomiony w 2017 r. Europejski Fundusz Obronny oraz w jaki sposób państwa członkowskie współpracują w dziedzinie bezpieczeństwa i obrony.

Dialog Obywatelski jest otwarty dla publiczności – zapraszamy osoby zainteresowane Unią Europejską i jej wpływem na codzienne życie oraz regułom i praktykom sprawiedliwego biznesu.

Początek: czwartek 4 kwietnia, godz. 14:00

Miejsce: Wyższa Szkoła Bankowa,

ul. Sportowa 29, CHORZÓW


Rejestracja

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o REJESTRACJĘ do 3 kwietnia 2019 r. Liczba miejsc ograniczona.


Kontakt do biura organizacyjnego:

Katarzyna Majcherczyk, +48 12 423 76 05, wew. 24

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.