Dźgnęła nożem... i poszła spać

Chorzowianin 2018-11-30 | Komentarzy: 0
Chorzowscy policjanci zatrzymali 38-letnią kobietę, która ugodziła nożem swojego konkubenta. Mężczyzna trafił do szpitala, a kobieta do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.
Dźgnęła nożem... i poszła spać

Gdy policjanci dotarli pod wskazany adres, zastali tam mężczyznę z raną brzucha. W mieszkaniu była również konkubina zgłaszającego, która... już spała. | fot. KMP w Chorzowie

Do dyżurnego chorzowskiej komendy zadzwonił mężczyzna i poinformował, że konkubina chce go zabić. Na miejsce zostali skierowani mundurowi z chorzowskiej „jedynki”.

Gdy policjanci dotarli pod wskazany adres, zastali tam mężczyznę z raną brzucha. W mieszkaniu była również konkubina zgłaszającego, która... już spała.

– Mężczyźnie natychmiast została udzielona pierwsza pomoc, a następnie został on przewieziony do szpitala. 38-letnia nożowniczka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu – relacjonuje asp. Sebastian Imiołczyk, rzecznik prasowy KMP w Chorzowie

Jak ustalili śledczy, w trakcie libacji alkoholowej pomiędzy parą doszło do awantury, w trakcie której kobieta ugodziła nożem swojego partnera. Wczoraj usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa.

Na wniosek śledczych i prokuratora sąd zastosował wobec niej tymczasowy areszt. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.