Fałszywi pracownicy służby zdrowia

Chorzowianin 2011-10-14 | Komentarzy: 0
Trzynaście tysięcy złotych złotych padło łupem pary oszustów, którzy, pod pretekstem kontroli stanu zdrowia, przedostali się do mieszkania 83-letniej chorzowianki. Policja apeluje o ostrożność i przestrzega przed wpuszczaniem do mieszkań nieznajomych.
Fałszywi pracownicy służby zdrowia
Sprawcy, kobieta i mężczyzna w wieku około 20-30 lat, zapukali do drzwi mieszkania przy ulicy Nowaka. Wmówili właścicielce, że muszą sprawdzić stan jej zdrowia i przeprowadzić lekarski wywiad. Starsza pani wpuściła ich do środka. Gdy złodziejka rozmawiała z 83-latką, mężczyzna w tym czasie plądrował mieszkanie. Oszuści tak skutecznie odwrócili jej uwagę, że zdołali skraść z szafki pieniądze i złotą biżuterię.

Policja prosi aby informacje o sprawcach tego przestępstwa kierować do Komisariatu Policji II w Chorzowie nr tel. tel. (32)7715202, (32)3498610. Zapewniamy anonimowość! Prosimy także o natychmiastowy kontakt z oficerem dyżurnym chorzowskiej policji w przypadku zauważenia nieznajomych, którzy błąkają się bez celu w korytarzu, klatce schodowej bloku lub kamienicy – nr alarmowe 997, 112. Informacje te mogą się przyczynić do szybkiego zatrzymania sprawców! 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.