Z iskrą niosą pomoc

Chorzowianin 2008-09-23 | Dołącz do dyskusji

Niemal setka wolontariuszy bierze udział w programie Iskra organizowanym w Zespole Szkół Technicznych im. Mariana Batko w Chorzowie. Dają drugiemu to, co mają najlepsze.

Trzech bratanków

Chorzowianin 2008-09-16 | Dołącz do dyskusji

Obchody dziesięciolecia partnerstwa Chorzowa, węgierskiego Ózd i czeskiego Zlina. W programie jubileuszowych uroczystości nie zabrakło występów zespołów muzycznych, meczu piłki nożnej czy seminarium poświęconego współpracy miast.

Jak za dawnych lat

Chorzowianin 2008-09-10 | Dołącz do dyskusji

Jak za dawnych lat

Wypięknieje kolejny budynek przy ul. Stefana Batorego. Oblicze zmieni również dawna szkoła przy ul. Armii Krajowej. Inwestycje mieszkaniowe zaplanowano m.in. w Chorzowie II.

Gołębie w morzu łez

Chorzowianin 2006-02-08 | Dołącz do dyskusji

Gołębie w morzu łez

Z tej tragedii wyszli cało. Byli poobijani, ranni, ale przeżyli. Do hali Międzynarodowych Targów Katowickich przyszli dla gołębi, nie tak to wszystko miało wyglądać. Nagle trzask, karetka, szpital. Większości zagoiły się już rany, przynajmniej te fizyczne. Bo gorzej może być z psychiką, z głową. Ta hala, ten dach, trzask i krzyki siedzą w niej głęboko. I dręczą, przypominają jakby w ten sposób prosiły o ratunek.

wstecz 1 2 3 4 5 ... 111 112 113 114 [115]

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.