Jak gracze radzą sobie z problemami u bukmacherów?

Chorzowianin 2019-05-15
Społeczność graczy obstawiających zakłady u bukmacherów stale się zwiększa. Zainteresowanie ofertą usług bukmacherskich wykazują nie tylko ci, którzy typują wyniki regularnie, ale również typerzy obstawiający okazjonalnie, podczas mistrzostw świata w ulubionej dyscyplinie albo innych, ważnych wydarzeń sportowych, politycznych lub kulturalnych. Niezależnie od sposobu i częstotliwości obstawiania, każdy gracz może spotkać się z problemami w działaniu serwisu bukmachera. Jak sobie z nimi poradzić?  
ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Jak gracze radzą sobie z problemami u bukmacherów?

1. Błędy na serwisach bukmacherskich - nie tylko techniczne

2. Podziel się wiedzą o napotkanych błędach

 

Bukmacherzy wiedzą, jak ważne jest utrzymanie serwisu w doskonałym stanie technicznym, jednak pomimo stosowania zaawansowanych metod i technologii, zdarzają się błędy, które wpływają na obsługę graczy. Klienci mogą sobie poradzić z nimi na kilka sposobów.

 

Błędy na serwisach bukmacherskich - nie tylko techniczne

 

Wiele problemów z działaniem serwisów bukmacherskich ma charakter czysto techniczny. Pojawiają się kłopoty z prawidłowym przyznaniem bonusów, naliczeniem wygranej, powiększonej o dodatkowe środki lub zwrotem depozytu w przypadku kuponów free bet. Kłopoty te zwykle można szybko rozwiązać, a ich wystąpienie nie wpływa znacząco na motywację gracza do dalszej współpracy z bukmacherem.

 

Dotkliwe dla graczy bywają błędy popełniane przez bukmacherów, które dotyczą, np. nieadekwatnych kursów. W wielu sytuacjach nieadekwatny kurs jest korzystny dla gracza, bowiem pozwala na wyższą wygraną. Zdarzają się jednak również tzw. palpable error, czyli błędy, które bukmacher wychwycił już po wprowadzeniu oferty do obiegu. Wszystkie kupony, które zostały zawarte w oparciu o błędne kursy, zostają wtedy rozliczone po kursie 1.0, co budzi powszechne oburzenie wśród graczy. Wytrawni typerzy mogą korzystać też z derywatyw, czyli kilku zakładów zawieranych w ramach jednego wydarzenia sportowego, których kursy są ze sobą powiązane.

 

Podziel się wiedzą o napotkanych błędach

 

W przypadku wystąpienia problemów technicznych, najbardziej skuteczną drogą jest zgłoszenie ich do bukmachera. Ten z pewnością szybko naprawi błąd. Wiedzą o pomyłkach w serwisach bukmacherskich warto też podzielić się z innymi graczami w ramach serwisu, który umożliwia wymianę opinii oraz zgłaszanie problemów z płatnościami lub przydzielaniem bonusów. Opinie, jakie mają bukmacherzy w zapytajbukmachera.pl pochodzą od graczy, którzy obstawiają u danego bukmachera, dlatego mogą nie tylko dać realny obraz współpracy z nim, ale również pomóc w decyzji, którego bukmachera wybrać.

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.