Jedną nogą w półfinale

Chorzowianin 2009-03-18
Ruch pokonał Zagłębie Lubin 3:0 w pierwszym meczu ćwierćfinałowym Pucharu Polski. Bramki dla niebieskich strzelili Pavol Balaz (z karnego), Michał Pulkowski i Wojciech Grzyb.
Jedną nogą w półfinale
Przeczytaj wypowiedzi po meczu:

Ariel Jakubowski (Ruch): -Drugi mecz na 3:0, udało się wygrać, mamy sporą zaliczkę przed rewanżem i mamy duże szanse, by przejść dalej. Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu, wiedzieliśmy, że Zagłębie Lubin to mocna drużyna. Początek mieliśmy trochę nerwowy, można powiedzieć, że nie byliśmy oswojeni. Po kilkunastu minutach okrzepliśmy, przyjęliśmy ich i zaczęliśmy grać, tak jak mamy grać, w którym kierunku idziemy. Akcje nam wychodziły, mogło nawet wpaść więcej bramek.

Pavol Balaz (Ruch): - Byłem drugim wytypowanym zawodnikiem do strzelania karnego, Grzybek powiedział, że mam strzelać to podszedłem i strzeliłem - normalna rzecz. Nie spodziewaliśmy się takiej przewagi po pierwszym meczu, byłby to duży błąd tego nie wykorzystać.

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.