Jezdnia nie dla nich

Chorzowianin 2011-10-10 | Komentarzy: 0
Jeden kierowca był kompletnie pijany, drugiemu sąd zabronił „wsiadać za kółko”. Obaj zostali zatrzymani i za popełnione czyny mogą trafić do więzienia.
Jezdnia nie dla nich
W niedzielę, 9 października, około godziny 11:50 przy ul. Katowickiej patrol z chorzowskiej drogówki zatrzymał do kontroli kierowcę forda. Podczas kontroli okazało się, że pochodzący z Dąbrowy Górniczej 52-latek nie miał prawa jazdy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach teleinformatycznych ustalono, że sąd wydał mężczyźnie zakaz kierowania pojazdami.

Natomiast policjanci z wydziału prewencji komisariatu II, także przy ulicy Katowickiej, zatrzymali 27-letniego chorzowianina, który przyjechał na stację benzynową kompletnie pijany. Kontrola stanu trzeźwości kierowcy wykazała ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Ponadto 27-latek ma również orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyznom za przestępstwa te grozi teraz do 3 lat więzienia. 

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.