Komendanta żegna policja a powita straż

Chorzowianin 2019-01-04 | Komentarzy: 0
Chorzowscy policjanci uroczyście pożegnali Komendanta Komisariatu Policji I podinsp. Wiesława Horynia, który odszedł na emeryturę.
Komendanta żegna policja a powita straż

Komendant Miejski Policji w Chorzowie podinsp Robert Łuszcz, odchodzący na emeryturę podinsp. Wiesław Horyń, Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie mł. insp. Piotr Sielecki | fot. chorzow.slaska.policja.gov.pl

W uroczystej zbiórce wzięli udział: Komendant Miejski Policji w Chorzowie podinsp Robert Łuszcz, Pierwszy Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Chorzowie mł. insp. Piotr Sielecki, Dowódca II Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Katowicach wraz ze swoim Zastępcą, przedstawiciele Związków Zawodowych oraz kadra kierownicza Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie. 

Obowiązki Komendanta Komisariatu Policji I w Chorzowie przejął dotychczasowy Zastępca Komendanta Komisariatu I podinsp Wojciech Nowakowski. 

Komendant Komisariatu Policji I w Chorzowie podinsp. Wiesław Horyń pełnił służbę w policji od 1991 r. W roku 2007 został Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji I w Chorzowie, a w 2014 roku komendantem tej samej jednostki.

Podinsp. Wiesław Horyń żegnając się z chorzowskim garnizonem, podziękował policjantom za wspólną służbę, współpracę i okazane wsparcie. 

Były już komendant nie rozstaje się jednak z mundurem. Wiesław Horyń wygrał bowiem nabór na stanowisko Zastępcy Komendanta Straży Miejskiej w Chorzowie i zostanie zatrudniony na tym stanowisku.  

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.