Kurs samoobrony dla kobiet

Chorzowianin 2019-03-15
Czy nasze ulice są bezpieczne? Odpowiedzi na to pytanie może być wiele, jednak niezależnie od nich warto zadbać o siebie i zapisać się na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet.
Kurs samoobrony dla kobiet

archiwum chorzowianin.pl

Kurs jest efektem miejskiego programu „Samoobrona kobiet”. Nadchodząca edycja będzie już trzynastym szkoleniem tego typu organizowanym przez Urząd Miasta. Kurs rozpocznie się 3 kwietnia i potrwa do 31 maja. Zajęcia będą odbywać się w każdą środę i piątek w godzinach od 18.00 do 19.30 w sali Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie przy ulicy Odległej 5.

Panie, które zdecydują się wziąć udział w szkoleniu dowiedzą się jak reagować w sytuacjach zagrożenia, zdobędą podstawową wiedzę z zakresu wiktymologii i kryminologii, a także poznają elementy samoobrony i pierwszej pomocy.

Termin zapisów upływa 25 marca. Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres zk@chorzow.eu po wcześniejszym wypełnieniu formularza zgłoszeniowego

(ms)

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.