Magazyn ChLF FLASH: 7:0! Irex Gaz rozbił Budoserwis

Chorzowianin 2019-03-05 | Komentarzy: 0
Hit Chorzowskiej Ligi Futsalu, mecz, który miał ogromne znaczenie w walce o mistrzostwo, niespodziewanie okazał się jednostronnym widowiskiem. Irex Gaz zmierza po kolejny tytuł.
Magazyn ChLF FLASH: 7:0! Irex Gaz rozbił Budoserwis

Budoserwis przystępował do spotkania z liderem z zaledwie jednopunktową stratą. W pierwszych minutach zaatakował. Michał Ogórek miał dwie świetne okazje do strzelenia gola. Irex Gaz przetrwał trudny moment, a później skutecznie odpowiedział. Już do przerwy prowadził 3:0 - po golu Piotra Lokwenca i dwóch trafieniach Bartłomieja Tarnówki!

W II połowie Budoserwis dążył do odrobienia straty, ale kapitalnie w bramce Irex Gazu spisywał się Łukasz Leoniak. Golkiper nie pozwolił się pokonać ani razu. A jego koledzy jeszcze czterokrotnie pakowali piłkę do siatki Budoserwisu. Różnica między dwiema najlepszymi ekipami w ChLF wzrosła do czterech punktów. Irex Gaz jest już blisko siódmego tytułu mistrzowskiego.

Zobacz skrót meczu Budoserwis - Irex Gaz

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.