Marek Kopel: Wybory bardzo korzystne

Chorzowianin 2010-11-23 | Komentarzy: 2
Dla Marka Kopla wynik wyborczy jest bardzo dobry. Wolałby wygrać w pierwszej turze, ale zdaje sobie sprawę z tego, że jego kontrkandydaci są bardzo znanymi osobami w mieście. Z kampanią ruszy za tydzień. Na razie chce dać odetchnąć sobie i wyborcom. Zobacz najnowszy komentarz video.
Marek Kopel: Wybory bardzo korzystne

Reklama:

Dyskusja:

~obi

IP: 87.206.*.*

2010-11-22 21:56:30

mam pytanie czy nowi-starzy radni miasta beda mieli przeprowadzone kontrole licznkow wodnych i elektrycznych

~MIRA=30

IP: 78.131.*.*

2010-11-24 11:10:27

Chyba zartujesz,oni nawet nie placa abonamentu tv,a czynsze maja wliczane w finanse miasta a ty chcesz zeby mieli takie glupstwa kontrolowane.

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.