Marek Kopel: Wybory bardzo korzystne
Chorzowianin 2010-11-23
|
Komentarzy: 2
Dla Marka Kopla wynik wyborczy jest bardzo dobry. Wolałby wygrać w pierwszej turze, ale zdaje sobie sprawę z tego, że jego kontrkandydaci są bardzo znanymi osobami w mieście. Z kampanią ruszy za tydzień. Na razie chce dać odetchnąć sobie i wyborcom. Zobacz najnowszy komentarz video.
Reklama:
Dyskusja:
~obi
IP: 87.206.*.*
2010-11-22 21:56:30
mam pytanie czy nowi-starzy radni miasta beda mieli przeprowadzone kontrole licznkow wodnych i elektrycznych
~MIRA=30
IP: 78.131.*.*
2010-11-24 11:10:27
Chyba zartujesz,oni nawet nie placa abonamentu tv,a czynsze maja wliczane w finanse miasta a ty chcesz zeby mieli takie glupstwa kontrolowane.