Reklama: Partnerzy:


Mistrzyni olimpijska potrenuje z chorzowskimi uczniami

Chorzowianin 2018-07-31 | Komentarzy: 0
22 września Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska w pływaniu, odwiedzi Kompleks Sportowy „HAJDUKI” przy ul. Granicznej 92 w Chorzowie Batorym w ramach cyklu Otylia Swim Tour. To jednodniowe warsztaty organizowane na pływalniach w całym kraju przez Fundację Otylii Jędrzejczak.
Mistrzyni olimpijska potrenuje z chorzowskimi uczniami

Całodniowe warsztaty dla młodych pływaków zostały podzielone na dwie części. Oprócz basenu, zajęcia odbędą się też na sali gimnastycznej. | fot. Fundacja Otylii Jędrzejczak

Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych na pływalniach w całym kraju. W każdym spotkaniu udział weźmie 90 młodych zawodników, w wieku od 10 do 14 roku życia, pływających czterema stylami pływackimi (motylkowy, grzbietowy, klasyczny i dowolny), ich opiekunowie i trenerzy. Dla każej z tych grup przygotowano osobne zajęcia, by dostarczyć im odpowiednio sprofilowanej wiedzy.

– W ramach projektu powstanie podręcznik dla zawodników i rodziców, który usystematyzuje wiedzę przekazywaną podczas szkolenia. Każdy uczestnik otrzyma tę publikację – czytamy na stronie projektu.

Całodniowe warsztaty dla młodych pływaków zostały podzielone na dwie części. Oprócz basenu, zajęcia odbędą się też na sali gimnastycznej.

Projekt Otylia Swim Tour współfinansowany jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.