Modne zegarki i inne dodatki

Chorzowianin 2018-09-24
Trendy z wybiegów, często ze sporym opóźnieniem trafiają do ogólnodostępnych sieciówek. Postanowiliśmy się przyjrzeć tematowi modnych akcesoriów oraz dodatków. Moda i trendy nie mają przed nami tajemnic!
Modne zegarki i inne dodatki

Trendy sezonu jesienno-zimowego

Obecnie przygotowujemy się do sezonu jesienno-zimowego, a wielu inspiracji podpatrujemy na słynnych pokazach mody. Aby być modnym w sezonie wystarczy odpowiednio zadbać o akcesoria i różne dodatki.

Puchowe szaliki, pojawiły się już w zeszłym sezonie, jednak wiele wskazuje na to, że zyskają jeszcze większą popularność dzięki nowym kolekcjom. Końcówka wakacji to idealny czas na odświeżenie swoich szalików, według nowych jesiennych trendów. Szaliki nie od dziś, są uważane za "wykończenie" każdej jesienno-zimowej stylizacji, zarówno kobiecej jak i męskiej.

Zegarki Michael Kors - modny dodatek

Obecnie również zegarki Michael Kors idealnie wpisują się w tegoroczną modę. Jest to jedna z najbardziej popularnych marek modowych, która ma w swojej ofercie, również ciekawe czasomierze. Jest to nie tylko świetna ozdoba, ale również bardzo funkcjonalny dodatek. Marka to oferuje nie tylko wyjątkowy wygląd, ale również bardzo wysoką jakość wykonania. MK słynie również z tego, że na swoich produktach umieszcza, pokaźnych rozmiarów logo.


Marka ta podbija obecnie nie tylko Instagrama, ale również serca wielu fanów czasomierzów. Firma obecnie łączy wszystko to, co modne i eleganckie z funkcjonalnością w działaniu, dzięki dostępowi do smartwatch. Luksusowe, a zarazem inteligentne zegarki, pracują pod kontrolą systemu Android Wear i informują nas o powiadomieniach oraz parametrach zdrowotnych - tak jak to jest w przypadku innych urządzeń tego typu. Jest to propozycja dla nowoczesnych osobowości, które jednocześnie podążają za modą oraz chętnie sięgają po nowoczesne technologie. Posiadając akcesoria MK z pewnością przyciągniemy uwagę nie jednej pary oczu.

Owocowa biżuteria

Szalenie modna w tym sezonie jest również biżuteria w kształcie rozmaitych... owoców i warzyw. Biżuteria tego typu, sprawia, że nie tylko wyróżnimy się z tłumu, ale nasza stylizacja będzie znacznie ciekawsza i wyrazista. Jak śpiewała jedna z najbardziej znanych wokalistek, diamenty są najlepszych przyjacielem każdej kobiety.

Wybierając powyższe dodatki, z pewnością idealnie wpiszecie się w panujące na światowych wybiegach tendencje. Wybór akcesoriów często nie jest łatwy, jednak uzupełniając swoją stylizację o powyższe dodatki pokażesz innym, kto tu jest prawdziwą gwiazdą!

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.