Najlepiej strzelał komendant

Chorzowianin 2018-10-10 | Komentarzy: 0
Już po raz trzynasty rozegrane zostały zawody strzeleckie im. Janusza Stachowskiego i Marcela Truchana. Tym razem bezkonkurencyjny, okazał się Komendant Miejski Policji w Chorzowie.
Najlepiej strzelał komendant

Zawody zostały wymyślone przez świętej pamięci Janusza Stachowskiego i Marcela Truchana. Pierwszy był ówczesnym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie, drugi prezesem klubu biatlonowego Dynamit Chorzów. | fot. KMP Chorzów

Zawody zostały wymyślone przez świętej pamięci Janusza Stachowskiego i Marcela Truchana. Pierwszy był ówczesnym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Chorzowie, drugi prezesem klubu biatlonowego Dynamit Chorzów. W pierwszych trzech edycjach strzelano z karabinu biatlonowego i zawody miały służyć promocji tej dyscypliny sportu. 

Impreza tradycyjnie odbyła się w strzelnicy Emjot w parku Śląskim. W zawodach wzięli udział pracownicy chorzowskich instytucji. Strzelano z broni krótkiej (pistolet glock) do tarczy strzeleckiej z odległości 10 metrów. W rywalizacji mężczyzn tytuł mistrzowski zdobył Komendant Miejski Policji w Chorzowie podinsp. Robert Łuszcz. 

W dalszej części turnieju spośród najlepszych pań i najskuteczniejszych panów, aby wyłonić „Superstrzelca”. Tym razem również bezkonkurencyjny był podinsp. Robert Łuszcz.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.