Nie dość, że jechały bez prawka, to jeszcze z kradzionymi ciuchami
Zatrzymana 33-latka była poszukiwana przez Prokuraturę w Sosnowcu. | fot. KMP Chorzów
Policjanci wydziału kryminalnego chorzowskiej komendy wraz z patrolami komisariatu autostradowego oraz drogówki zatrzymali samochód, którym, jak wcześniej ustalili, poruszała się poszukiwana mieszkanka Sosnowca.
– Jak się okazało, był to dopiero początek kłopotów 33-latki. Nie dość, że auto nie miało ważnego przeglądu, to jeszcze wyszło na jaw, że podróżująca z 22-letnią znajomą, w ogóle nie ma prawa jazdy. Co więcej, w samochodzie policjanci znaleźli kilkadziesiąt sztuk markowej odzieży – relacjonuje asp. Sebastian Imiołczyk, rzecznik prasowy chorzowskiej policji.
Warte prawie 6 tysięcy ubrania pochodzą z kradzieży, których kobiety dopuściły się tego dnia w sklepach. Dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu, obie usłyszały już zarzuty.
Reklama:



Dyskusja: