Niedzielan zostaje w Ruchu!

Chorzowianin 2010-01-20
Już był jedną nogą w Polonii Warszawa, ale dziś podjął decyzję - wypełni kontrakt z „Niebieskimi” i będzie występować w ich barwach do końca sezonu.
Niedzielan zostaje w Ruchu!
Prezes warszawskiego klubu Józef Wojciechowski chwalił się w ostatnich dniach, że z Andrzejem Niedzielanem jest dogadany „już w 95 procentach”. Najwyraźniej zabrakło tych pięciu kluczowych. Dziś bowiem napastnik oznajmił, że zostaje w Ruchu Chorzów do końca sezonu!

Niedzielan napisał na swoim blogu: - Nie ukrywam, że były momenty, gdy do Polonii Warszawa miałem naprawdę blisko, ale były też takie, kiedy chodziło po głowie „zostań w Ruchu”. Biłem się z myślami dość długo, aż w końcu dziś ostatecznie postanowiłem - do końca sezonu będę grał w Chorzowie.

Co zdecydowało o tym? Piłkarz przyznał, że nie chce porzucać Ruchu w sytuacji, gdy walczy on o ambitne cele. Dodał, że wiele zawdzięcza „wspaniałemu trenerowi Waldemarowi Fornalikowi”. Podkreślił także, iż jego decyzja nie jest decyzją biznesową.

- Celem każdego zawodnika są pieniądze. A tu górę wzięło serce. W Ruchu mamy pewne problemy, ale nie chcę być szczurem, który ucieka z okrętu - to słowa Niedzielana.

Oprócz Polonii Warszawa napastnika Ruchu chciała drużyna z greckiej ekstraklasy (mówiło się, że to Larisa).

(mf)

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.