Nowa super kanapka w jesiennej ofercie McDonald’s!

Chorzowianin 2011-08-26
Z końcem lata w promocyjnym menu restauracji McDonald’s znalazły się dwie zupełnie nowe pozycje: kanapka GRAND ROYAL oraz MOZZARELLA STICKS PALUSZKI z MOZZARELLI z sosem żurawinowym.
Nowa super kanapka w jesiennej ofercie McDonald’s!

Kanapka Grand Royal

KANAPKA GRAND ROYAL to perfekcyjne połączenie soczystej, grillowanej wołowiny i wyrazistego sera cheddar w towarzystwie świeżych warzyw: pomidora, sałaty batawia, pikli i czerwonej cebuli. Wyjątkowy smak kanapki podkreśla sos jogurtowo-chrzanowy, a wszystko razem otulone jest puszystą bułką.
KANAPKA GRAND ROYAL dostępna jest w cenie 11,90 zł. Można ją nabyć również w McZestawie (17,40 zł) oraz McZestawie Powiększonym (18,90 zł).

Druga nowość w jesiennym menu sieci to MOZZARELLA STICKS PALUSZKI z MOZZARELLI. Są to delikatne, rozpływające się porcje sera mozzarella pokryte złocistą, chrupiącą panierką. Trzy serowe paluszki serwowane są z aromatycznym sosem żurawinowym. Cena MOZZARELLA STICKS PALUSZKI z MOZZARELLI to 5,90 zł.

Do jesiennej oferty wróciły też cieszące się ogromną popularnością w poprzednich sezonach KARTOFELKI podawane w towarzystwie sosu śmietanowego. Porcja KARTOFELKÓW dostępna jest w cenie 5,50 zł lub jako opcja wyboru zamiast frytek w McZestawie Powiększonym.


 

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.