Reklama: Partnerzy:


OREW: wolne miejsca dla niepełnosprawnych dzieci

Chorzowianin 2018-08-08
Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjno–Wychowawczy w Chorzowie przy ul. Czystej 7 informuje o wolnych miejscach w grupach Edukacyjno – Terapeutycznych oraz Rewalidacyjno-Wychowawczych, dla dzieci, które realizują obowiązek szkolny.
OREW: wolne miejsca dla niepełnosprawnych dzieci

Dokumenty wymagane do przyjęcia:

* Orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną;

* Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności wydane przez Miejski Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt osobisty w ośrodku lub pod nr telefonu 32 246 11 62

* * *

PSONI koło w Chorzowie

www.psonichorzow.pl

zk.chorzow@psoni.org.pl

Ośrodek Rehabilitacyjno–Edukacyjno –Wychowawczy OREW to przede wszystkim mnóstwo propozycji uspołeczniania i rekreacji: wycieczki, zawody sportowe, pikniki na świeżym powietrzu, spotkania i imprezy integracyjne. W Ośrodku dzieci przystępują do Pierwszej Komunii Świętej oraz Sakramentu Bierzmowania. Odprawiane są również Msze Święte przez duszpasterzy z kościoła pw. Ducha Świętego w Chorzowie.

Dzieci z naszej grupy teatralnej „Outsider” biorą udział w wielu przeglądach teatralnych, m.in. w organizowanym przez Bank Śląski w Katowicach Festiwalu Ekspresji Dziecięcej oraz Festiwalu Teatralnym w Liceum im. Stefana Batorego w Chorzowie.

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.