Ostatnie wolne miejsca by wziąć udział w Wiosennym Święcie Wody!

Chorzowianin 2019-03-18
Zamiast topienia marzanny sportowe emocje w rodzinnym gronie. To propozycja na powitanie wiosny jaką przygotował dla zainteresowanych mieszkańców chorzowski MORiS. Należy się śpieszyć, gdyż wolne zostały ostatnie miejsca!
Ostatnie wolne miejsca by wziąć udział w Wiosennym Święcie Wody!

23 marca obędzie się 8 edycja Wiosennego Święta Wody organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Chorzowie. Impreza, tak jak w ubiegłym roku, będzie odbywała się na dwóch basenach jednocześnie – przy ul. Granicznej 92 (start godz. 10.00) oraz przy pl. Powstańców Śląskich 1 (start 11.00). Dla najlepszych rodzin organizatorzy przygotowali bardzo atrakcyjne nagrody.

Drużyna musi liczyć minimum 2 osoby (dziecko do lat 18 + osoba dorosła), a maksymalnie 4. W każdej konkurencji będą przyznawane punkty, a klasyfikacja łączna wyłoni zwycięzców. Liczba zespołów jest ograniczona (20 rodzin na jednym basenie). Wpisowe - 5 zł od osoby.

Na chwilę obecną pozostały 3 wolne miejsca na basenie przy ul. Granicznej oraz 2 przy pl. Powstańców Śl. 

Zapisu można dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem 32 241 11 11

Poniżej nasza relacja z zeszłorocznej edycji

 

 

(ms)

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.