Otwarcie jubileuszowego sezonu w Legendii

Chorzowianin 2019-04-09
Chorzowski park rozrywki jest najstarszym tego typu obiektem w Polsce. W sobotę otwarty został jubileuszowy, sześćdziesiąty sezon, w którym wesołe miasteczko kolejny rok będzie cieszyć mieszkańców województwa.
Otwarcie jubileuszowego sezonu w Legendii

fot. Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko

Organizatorzy na otwarcie sezonu przygotowali wiele atrakcji dla tych, którzy zdecydowali się spędzić sobotnie popołudnie w chorzowskim parku rozrywki. Na gości zgromadzonych przed bramą główną czekali animatorzy, postaci parku, szczudlarze, balony z helem i słodki poczęstunek. Pierwsi odwiedzający chorzowski park rozrywki w tym sezonie uczestniczyli również w odsłonięciu logo sześćdziesięciolecia wesołego miasteczka, które przewijać się będzie w komunikacji parku przez cały bieżący rok.

- Cieszymy się, że razem z państwem możemy rozpoczynać kolejny rok istnienia wesołego miasteczka w Chorzowie. Ostatnie lata, od kiedy park zyskał inwestora w postaci spółki TMR, to czas nieustających zmian. Staramy się, by z każdym kolejnym sezonem Legendia stawała się miejscem jeszcze bardziej magicznym i przyjaznym naszym gościom, proponującym doskonałą i różnorodną zabawę, a jednocześnie takim, do którego chce się wracać i w którym chce się spędzać czas z bliskimi. 60 lat za nami i mamy nadzieję, że 60 kolejnych sezonów przed nami. Chcemy tworzyć je razem z wami. Dziękujemy za państwa obecność i życzliwość – mówił witając dziennikarzy i gości Paweł Cebula, dyrektor Legendii Śląskiego Wesołego Miasteczka.

Uroczyste obchody jubileuszu sześćdziesięciolecia przygotowywane są na jesień. Na piętnastego i szesnastego września planowany jest „urodzinowy” weekend, w trakcie którego odsłonięta zostanie specjalna ekspozycja zawierająca pamiątki, zdjęcia, wspomnienia związane z wesołym miasteczkiem.

- Jeżeli ktoś z państwa bywał lub pracował w naszym parku i posiada w domowych zakamarkach przedmioty związane z nim, które mogłyby taką ekspozycję uświetnić, gorąco prosimy o kontakt – mówiła Izabela Kieliś, Local Commercial Manager w Legendii.

(ms)

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.