Pierwsi zawodnicy opuszczają Cichą

Chorzowianin 2019-05-20 | Komentarzy: 0
Po spadku Ruchu Chorzów do III ligi w kadrze zespołu najprawdopodobniej dojdzie do sporych zmian. W poniedziałek klub poinformował o zakończeniu współpracy z Michałem Walskim i Robertem Obstem.
Pierwsi zawodnicy opuszczają Cichą

Roberta Obsta nie zobaczymy już w Ruchu | Fot. Marcin Bulanda

W niedzielę "Niebiescy" rozegrali ostatnie spotkanie sezonu 2018/19. Po porażce z Pogonią Siedlce 0:1 spadli na 18. miejsce. Opuścili drugą ligę jako najgorszy zespół.

Dzień później klub poinformował o pierwszych ruchach kadrowych. Z Cichej odchodzą Michał Walski i Robert Obst.

Kontrakt Walskiego, wygasający z końcem czerwca, nie zostanie przedłużony. Natomiast umowa z Obstem została rozwiązana za porozumieniem stron.

Michał Walski występował w Ruchu od 2016 r. Rozegrał 60 meczów, strzelił 5 goli. Robert Obst przyszedł do Chorzowa w lipcu 2018 r. Jego dorobek w Ruchu to 25 meczów i jedna bramka.

"Michałowi i Robertowi dziękujemy za grę w barwach Ruchu i czas spędzony przy Cichej. Życzymy powodzenia w dalszej karierze" - poinformował czternastokrotny mistrz Polski.

(mf)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.