Pobił, okradł, a w kieszeni miał narkotyki

Chorzowianin 2018-11-26 | Komentarzy: 0
Kryminalni z chorzowskiej komendy zatrzymali 30 - letniego mieszkańca Chorzowa, który dokonał kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.
Pobił, okradł, a w kieszeni miał narkotyki

Oprócz skradzionych rzeczy rabuś miał przy sobie jeszcze narkotyki. | fot. KMP w Chorzowie

W zeszły wtorek w nocy do dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że przed chwilą został okradziony i pobity w rejonie rynku.

– Na miejsce natychmiast zostali skierowani chorzowscy policjanci. Dzięki sprawnej koordynacji działań przez dyżurnego z komendy, zaledwie kilka minut po zdarzeniu, sprawca był już w rękach kryminalnych. W trakcie przeszukania mężczyzny mundurowi odnaleźli wszystkie przedmioty skradzione 21 - latkowi – opisuje asp. Sebastian Imiołczyk, rzecznik prasowy chorzowskiej komendy.

To był dopiero początek jego problemów, gdyż oprócz skradzionych rzeczy rabuś miał przy sobie jeszcze narkotyki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Śledczy wraz z prokuratorem zawnioskowali o zastosowanie wobec niego tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu.

pat

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.