Polki zagrają w Chorzowie z Rosją!

Chorzowianin 2010-01-19
Doskonała organizacja i świetna atmosfera, jaka panowała w hali MORiS podczas spotkań towarzyskich kadry piłkarek ręcznych z Turcją i USA zostały zauważone przez władze polskiego szczypiorniaka. Przyznały Chorzowowi organizację prawdziwego hitu!
Polki zagrają w Chorzowie z Rosją!
31 marca polskie piłkarki podejmą w hali MORiS aktualne mistrzynie świata, Rosjanki. Stawką spotkania będą punkty eliminacji do ME 2010 w Danii i Norwegii. - Po dwóch meczach towarzyskich znów zostaliśmy docenieni. Zorganizujemy mecz naszej reprezentacji z najlepszą drużyną, jaką tylko można było sobie wymarzyć - cieszy się Wojciech Krzystanek, zastępca dyrektora MORiS Chorzów.

Dla podopiecznych Krzysztofa Przybylskiego będzie to zarazem spotkanie o... wszystko w eliminacjach Euro 2010. Polki przegrały na starcie z Czarnogórą i Słowacją, dlatego na porażkę z Rosjankami pozwolić już sobie nie mogą. Szykuje nam się wielki handball w Chorzowie!

(f)

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.