Polska - Rosja: kibice utworzą flagę

Chorzowianin 2010-03-02 | Komentarzy: 0
Od piątku, 5 marca, można już będzie kupować bilety na arcyciekawie zapowiadający się mecz piłkarek ręcznych. Ostatniego dnia miesiąca w chorzowskiej hali MORiS reprezentacja Polski zmierzy się z Rosją - aktualnymi mistrzyniami świata. Stawką będą punkty eliminacji ME 2010.
Polska - Rosja: kibice utworzą flagę
Chorzów przyzwyczaił kibiców do wysokiego poziomu organizacyjnego podczas spotkań polskiej kadry szczypiornistek. Poprzednie mecze (towarzyskie) z Turcją i USA zakończyły się sukcesem nie tylko na parkiecie. Kibice doskonale się bawili, głośno dopingowali piłkarki, ale oklaskiwali także m.in. popisy artystyczne i wokalne, o które zadbali organizatorzy. 31 marca również można się spodziewać wielu atrakcji, nie tylko sportowych.

Bilety na mecz Polska - Rosja można będzie nabywać (w kasie MORiS) już od piątku, 5 marca. Ich ceny to: 20 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy). Przygotowano także specjalną ofertę dla grup zorganizowanych, m.in. dla szkół (bilet w cenie 5 zł). - Dla dzieci i młodzieży zarezerwowaliśmy dwa sektory, a w sumie mecz obejrzy 1000 kibiców - podkreśla Wojciech Krzystanek, zastępca dyrektora MORiS Chorzów.

Najważniejszą informacją w sprawie biletów jest ta dotycząca ich numeracji. Na każdej wejściówce będzie wskazany odpowiedni sektor, rząd i krzesełko. - To pierwszy taki przypadek na imprezie sportowej w hali MORiS - zauważa Krzystanek. - Dlatego jeśli ktoś chce obejrzeć mecz w gronie znajomych, powinien zadbać o to, by dokonać przemyślanego zakupu - dodaje.

Każdy kibic, który przyjdzie na mecz, otrzyma - w cenie biletu - pamiątki: koszulkę z napisem „Polska” oraz okolicznościowy folder. - Możemy zdradzić, że połowa koszulek będzie w kolorze białym, a połowa w czerwonym. W zależności od zajmowanych miejsc na trybunach - mówi Krzystanek. Kibice utworzą więc „żywą” polską flagę!

Mecz Polska - Rosja rozpocznie się o godz. 18.00, a transmisję z niego zapowiada Polsat (prawdopodobnie w kanałach: Polsat Sport i TV 4). Wiadomo już także, gdzie zamieszkają obie reprezentacje. Ich bazą będzie niedawno otwarty Hotel Arsenal Palace przy ul. Paderewskiego. Polki przebywać będą w Chorzowie już od 26 marca, Rosjanki przyjadą w przeddzień spotkania. Po meczu w hali MORiS obie reprezentacje udadzą się na rewanż do Rosji. Odbędzie się on w... Niedzielę Wielkanocną (4.04.), w Czechowie.

(fab)

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.