Pracownicy Taurona pomalowali szpitalne sale

Chorzowianin 2019-02-18 | Komentarzy: 0
Wolontariusze – pracownicy Grupy Tauron już po raz kolejny pokazali dobre serca. W swoim wolnym czasie pomalowali pracownię USG w Zespole Szpitali Miejskich w Chorzowie, aby pacjenci czuli się lepiej.
Pracownicy Taurona pomalowali szpitalne sale

Tegoroczny wolontariat pracowników Taurona polega na odnowieniu sal szpitalnych w trzech województwach: śląskim, małopolskim i dolnośląskim. W naszym województwie wybór padł na Chorzów. To tam niebawem trafi wysoko specjalistyczne urządzenie do badań USG, na które pieniądze pomogła pozyskać Fundacja ISKIERKA.

- Zakup tego specjalistycznego sprzętu to efekt współpracy i zaangażowania zarówno ze strony szpitala, jak i Urzędu Miasta. Cieszę się bardzo, że po raz kolejny możemy liczyć na wsparcie pracowników Grupy TAURON. Tym razem zakasują rękawy i malują, a kilka lat temu tworzyli np. Chór Energetyków towarzyszący Dziecięcej Orkiestry Onkologicznej na naszym koncercie – mówi Jolanta Czernicka-Siwecka, prezes Fundacji ISKIERKA.

Przez placówki medyczne w obszarze działania Grupy TAURON, co miesiąc przewijają się setki małych pacjentów. Jedni wychodzą po kilku dniach, dla innych szpitalne sale to smutna codzienność, w których spędzają tygodnie i miesiące. Wolontariusze TAURONA zamieniają smutne szpitalne sale w przytulne, ciepłe i nasycone energią kolorów i ludzkich serc miejsca.

- Nasi pracownicy to ludzie tak kompetentni, jak wrażliwi, oddani i wspierające różnorakie szlachetne inicjatywy. Nowa inicjatywa naszych pracowników to malowanie szpitalnych sal. My jako firma staramy się również i tę aktywności wspierać - podsumowuje Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia.

Reklama:

Dyskusja:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.