Przewozy międzynarodowe w kontekście wyjazdów z Chorzowa

Chorzowianin 2018-11-16
Przewozy międzynarodowe w kontekście wyjazdów z Chorzowa

Dlaczego Polacy wyjeżdżają za granicę?

Powody emigracji Polaków zmieniają się, tak jak zmieniają się czasy. Oto niektóre z nich:

1. Wyższe zarobki niż w Polsce – 77,8 proc.
2. Wyższy standard życia – 58,9 proc.
3. Możliwość podróżowania i zwiedzani świata – 44,0 proc.
4. Lepsze warunki socjalne – 37,3 proc.
5. Lepsze perspektywy rozwoju zawodowego – 35,7 proc.
6.Brak odpowiedniej pracy w Polsce -31,4 proc.
7. Korzystniejszy system podatkowy – 15,6 proc.
8.Bardziej przyjazna administracja publiczna – 11,7 proc.
9. Bezpieczniejsze położenie geopolityczne – 11,4 proc.
10. Rodzina (bliscy mieszkający lub zamierzający zamieszkać za granicą) – 8,0 proc.

– Wysoki odsetek osób, które rozważają emigrację ze względu na możliwość podróżowania po świecie, świadczy o zmianie pokoleniowej na rynku pracy. Młodzi Polacy nie boją się konkurować z pracownikami na całym świecie, a do tego dostrzegają, że dzięki wykonywanemu zawodowi mogą spełniać swoje prywatne marzenia.

Kto emigruje najczęściej?

Wśród najpopularniejszych zawodów, które umożliwiają podróżowanie, są: programista, architekt lub projektant wnętrz, grafik komputerowy, lektor on-line, specjalista od mediów społecznościowych i tłumacz. Oprócz bardzo dobrej znajomości co najmniej jednego języka obcego, niezbędnym warunkiem do podjęcia większości tych profesji jest swobodne poruszanie się w świecie cyfrowym, mediach społecznościowych i szeroko rozumianym obszarze nowych technologii.

Przewozy międzynarodowe w kontekście wyjazdów z Chorzowa

Do takich Państw jak Niemcy, Francja, Holandia czy Luxemburg najłatwiej podróżować busami. Po otwarciu granic Unii Europejskiej powstało wiele firm, które świadczą usługi międzynarodowego przewozu osób. Jedną z nich jest m.in.: firma TRANS-express, której ofertę można znaleźć na stronie: https://www.trans-expres.pl.

Z Chorzowa wyjedziemy z firmą TRANS-express, ale tylko wtedy, gdy wynajmiemy sobie busa lub autokar od firmy. Wtedy zlecenie może zostać zrealizowane do dowolnego, wybranego przez nas kraju Unii Europejskiej. Pojazdy, które oferuje firma spełniają rygorystyczne normy dotyczące emisji spalin. Są one luksusowe i dostosowane do nawet kilkunastogodzinnych podróży. Wszystkie z nich są dłuższe i podwieszane, co gwarantuje ogromną przestrzeń bagażową i wygodny rozstaw foteli z dużą przestrzenią na nogi, co zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Ponadto każdy z pojazdów wyposażony jest w dwustrefowe ogrzewanie i klimatyzację, dzięki czemu komfortowo podróżuje się nimi zarówno latem, jak i zimą.

Firma TRANS-express posiada 25-letnie doświadczenie w międzynarodowych przewozach osobowych, co niewątpliwie jest już wizytówką firmy.

Wszelkie informację na temat przejazdów oraz wypożyczenia floty znaleźć można na stronie: https://www.trans-expres.pl.


 


 

Reklama:

Polityka plików "cookie"

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w polityce prywatności.